1711 föremål
Salvatore Ferragamo, scarf.
5d 20 tim
Salvatore Ferragamo, scarf.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sam Vanni, Komposition.
1d 21 tim
Sam Vanni, Komposition.
270 EUR
Utropspris
600 EUR
Sandro Chia, "For Lisa".
4d 21 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
405 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
23 tim 18m
Sandro Chia, "Spirit".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
22 tim 44m
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sebastiaen Vrancx, hans studio, Vinter.
8d 20 tim
900 EUR
Utropspris
2 800 - 3 500 EUR
Seppo Arina, Påfåglar.
6d 20 tim
Seppo Arina, Påfåglar.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930/40-tal.
1d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Vallflicka.
1d 19 tim
Severin Nilson, Vallflicka.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard NK (Nordiska Kompaniet) sent 1900-tal.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3d 20 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d 21 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
2d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1d 19 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbordsstol tidigt 1900-tal.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
4d 22 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
3d 21 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål silver A Michelsen Danmark 1900-tal.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
3d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
17 tim 6m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2d 20 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, omkring år 1900.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
19 tim 56m
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK