Skänk/skåp, sent 1800-tal.

Skänk/skåp, sent 1800-tal.

Gråmålat med två lådor samt hyllor bakom pardörrar. Bredd 110, djup 45, höjd 124 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Något slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 000
363
386
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8 jun 17:18
4 000 SEK
A
8 jun 17:18
3 800 SEK
8 jun 17:18
3 700 SEK
A
8 jun 8:26
3 500 SEK
8 jun 8:26
3 300 SEK
7 jun 22:35
3 000 SEK
6 jun 6:43
3 000 SEK
2 jun 17:35
2 500 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

837. Johan Krouthén, På klipporna.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
50 000

SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK