Möbler på auktion just nu
Mahogny och mahognyfanér. tre lådor samt lucka bakom dragbart jalusi. Bredd 122, djup 65, höjd 90 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Fanerskador. Torrsprickor. Märken. Senare beslag.