1579 föremål
Piedestal,  samtida.
5d 9 tim
Piedestal, samtida.
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fågelhus, 1900-tal.
2d 14 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 150 cm.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Head up to keep clear".
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Helmer Osslund, "Vårkväll vid Meudon".
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven Reinhold Westman, Vid Seine, Paris.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CO Hultén, "Anders A Lam".
11 tim 31m
CO Hultén, "Anders A Lam".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
2d 12 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
4d 11 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Munthe-Norstedt, "Studie" (Ängsblommor).
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Ramhöj, "Självlyftet".
1d 11 tim
Nils Ramhöj, "Självlyftet".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1800-tal.
5d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
2d 9 tim
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal,
2d 8 tim
Fåtölj, 1970-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, gustaviansk.
4d 11 tim
333 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
2d 9 tim
Sängbord, ett par, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
14 tim 11m
Klädskåp, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Olivlund, Umbrien".
4d 12 tim
371 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, laukku.
4d 13 tim
Gucci, laukku.
35 EUR
Utropspris
600 EUR
Anders Olson, Flicka med katt.
4d 11 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
6d 10 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
2d 13 tim
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
5d 13 tim
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
40 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK