1579 föremål
Kubbstol 1900-tal.
6d 8 tim
Kubbstol 1900-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
5d 8 tim
Mulberry, väska.
Utropspris
2 500 SEK
Stig Claesson, Boxare.
5d 9 tim
Stig Claesson, Boxare.
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal,  samtida.
5d 7 tim
Piedestal, samtida.
Utropspris
4 000 SEK
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
12 tim 51m
1 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
13 tim 5m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK