1344 föremål
Certina, armbandsur, 18K guld, 33 mm.
6d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
3d 19 tim
Spegel, sent 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
5d 1 tim
Eve Eriksson, Fasader.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
3d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Speldosa, omkring år 1900.
4d 18 tim
Speldosa, omkring år 1900.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
5d
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets fjärde kvartal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 345 x 273 cm.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serietidning, "Kalle Anka & Co" Nr 6, 1950.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, weekendbag.
4d 21 tim
Mulberry, weekendbag.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
20 tim 39m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Richard Brixel, "Ronnie Peterson".
22 tim 35m
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, silke, ca 300 x 210 cm.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
2d
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
2d
Soffa Eilersen 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
4d 21 tim
Byrå, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobias Regell, "Milano".
4d 22 tim
Tobias Regell, "Milano".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Linn Fernström, "Omhålla".
7d 1 tim
Linn Fernström, "Omhålla".
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
23 tim 55m
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Makode Linde, "Staffordshire".
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
2d 23 tim
Hermès, scarf, "Regina".
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Soho bag".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho bag".
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
1d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, 1970-tal.
4d 20 tim
Mulberry, väska, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring med cushionslipad diamant.
5d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvfigurin, Italien, 1980-tal.
23 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wifredo Lam, komposition.
3d 22 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbordsstol tidigt 1900-tal.
1 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska "Alexa hobo".
2d
Mulberry, väska "Alexa hobo".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Musée".
2d 22 tim
Hermès, scarf, "Musée".
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Les Tambours".
2d 22 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Mors et Filets".
2d 22 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
2d 22 tim
Gucci, scarf, "Flora".
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lászlo Kutas, Herre med käpp.
4d 22 tim
Lászlo Kutas, Herre med käpp.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
3d 22 tim
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Laisser courre".
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, I stugan.
21 tim 49m
Ragnar Person, I stugan.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermés, scarf, "Au Fil de la Soie".
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar ett par DS Stålmöbler Malmö 1940-tal.
2 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blomsterbord, tidigt 1900-tal.
3d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
2d 22 tim
Gucci, scarf, "Flora".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Gislander, Fåglar i vinden.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK