1355 föremål
Spegel, omkring år 1900.
6d 19 tim
Spegel, omkring år 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
6d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
6d 19 tim
Spegel, sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Kamke, "Dagmar Keiller" (1868-1954).
6d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 19 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
6d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 14K guld med olika färgstenar.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
6d 21 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Ring  18K guld med fasettslipad ametist.
6d 21 tim
1 333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, "Blossom".
6d 21 tim
Arne Jones, "Blossom".
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 18K guld, 58 mm.
6d 21 tim
Fickur, 18K guld, 58 mm.
5 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armlänk, 18K guld.
6d 22 tim
Armlänk, 18K guld.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 22 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Utropspris
3 000 SEK
Wifredo Lam, komposition.
6d 22 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
6d 22 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Utropspris
2 500 SEK
David Comba Adamson, musicerande barn.
6d 22 tim
2 345 SEK
Utropspris
10 000 SEK