464 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
2d
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
5d 2 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
5d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
5d 1 tim
5 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2 tim 39m
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
5d 1 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byråer, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d
9 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

874. Carl Holsoe, Kvällsinteriör.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
50 000

SEK
ditt bud
48 000

SEK
ditt bud
Fair warning
46 000

SEK
ditt bud
44 000

SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK