425 föremål
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
4d 22 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggspeglar, ett par, Eichholtz. samtida.
5d 20 tim
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK