Liveauktionen fortsätter imorgon, start kl. 10

Important Spring Sale | Dag 3: Asiatisk keramik & konsthantverk

Se katalogen

Temaauktioner online

Sängbord/sidobord ett par 1900-talets andra hälft.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Kulle, "Vid stugknuten (Oktobersol)".
2m 8s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
4m 8s
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
8m 8s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
André Villers, Porträtt av Picasso, ca 1955.
18 tim 46m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK