430 föremål
Olle Alberius, bordslampa, stengods, Rörstrand.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
4d 21 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, brosch silver nr 134 Danmerk.
4 tim 36m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, modell 1919, Poltrona Frau.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
6d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, golvur, 1943.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagny Zachrisson, Får.
4d 21 tim
Dagny Zachrisson, Får.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
6d 2 tim
Soffa, 1900-talets slut.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hyllor, 3 st, Montana, Danmark.
7d 4 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
2d 23 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
3d 23 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Utropspris
2 500 SEK