387 föremål
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
6d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
6d
Bänk, 1970-80-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 23 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
7d
Fåtölj, 1970-tal.
Utropspris
2 500 SEK