334 föremål
Piedestal,  samtida.
5d 13 tim
Piedestal, samtida.
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
5d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
5d 17 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
6d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
6d 15 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK