Design på auktion just nu
Tord Björklund, vilstol, "Skye", IKEA, 1980/90-tal.
Stomme av stål med cognacsfärgad dyna av skinn. Längd 155, bredd 70, sitthöjd 30-44 cm.
Något slitage. Fläckar.