Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.

Vitmålade med kannelerade ben och hörnfleuroner. Bredd 117, djup 60, höjd 75 cm.

Senare målning. Något slitage. Ställvis färgbortfall. Torrsprickor.

Auktionen avslutas
1 dag 18 timmar
2 000
175
184
Utropspris
3 000 SEK
SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
A
10 maj 8:31
2 000 SEK
10 maj 8:31
1 900 SEK
8 maj 18:07
1 800 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–13