Design på auktion just nu
Hannes Wettstein, soffa modell EJ 450, "Delphi" för Erik Jørgensen. Danmark. 2000-tal.
Soffa med skinnklädsel. Benställning av stål. Längd 120, bredd 87, sitthöjd ca 38, höjd 66 cm.
Slitage, repor, fläckar.