Samlarföremål på auktion
MÄRKLIN, butiksskylt, Tyskland, 1960-tal.
Plast. Invändigt med belysning. Med text "Märklin - en hobby för alla". 40,5 x 50 cm.
Smärre slitage. Ej funktionstestad.
Inges Lek & Hobby, Klippan.