Samlarföremål på auktion
STAR WARS, Han Solo Carbonite POTF 92 back AFA80 Y-NM, Kenner 1985.
3 3/4" Han Solo Carbonite POTF 92 back i oöppnad originalförpackning. Graderad AFA80 Y-NM. Förseglad i akryllåda. Höjd ca 22,5 cm.
Smärre slitage och repor. Gulnad bubbla.