Möbler på auktion just nu
Fanerad med mahogny. Rak form med snedställda hörn. Fyra lådor. Längd 21,5, bredd 12,5, höjd 26 cm. Nyckel medföljer men passar ej låset.
Små fanerlagningar. Skiva med torkspricka.