Signerad Leif Ericson och daterad 1972. Duk 48 x 42 cm.
God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
4 300
378
401
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
5
28 jan 17:49
4 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
A
28 jan 17:49
4 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
A
28 jan 15:44
3 400 SEK
28 jan 15:44
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
A
28 jan 15:43
3 000 SEK
28 jan 15:43
2 800 SEK
A
28 jan 15:43
2 600 SEK
28 jan 15:43
2 400 SEK
28 jan 15:03
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
A
27 jan 9:27
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
27 jan 9:27
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
25 jan 11:41
1 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 jan 16:03
1 800 SEK
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag: