Smycken på auktion just nu
18K guld. GFM, Gunnar Fahlström. Stockholm 1976. Diamanter totalt ca 1 ct. Storlek 14,5/46. Bredd front ca 16 mm. Vikt 12 gram.
Bruksslitage. En diamant med nagg