Fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft.

Stoppad fåtölj med klädsel av grönt läder. Pärlspikning. Sitthöjd 35, bredd 85, djup 95 cm.

Slitage. Märken. Smärre skador.

0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)