Fashion på auktion just nu
Bulgari, B.Zero1 ring. 18K guld och lapis lazuli.
Italiensk stämpel. Numrerad A8F27S. Bredd ca 12 mm. Storlek 55 enligt märkning. Vikt 8 gram.
Bruksslitage.