Såld som: 1378164. Okänd konstnär 1900-tal. Miniatyr. Signerad. Daterad.
Kvinna draperad i mönstrad sjal. Signerad J.Grinand och daterad 1900. Gouache. Bildyta: 7,5 x 5,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Lite smuts bakom glaset. Ett par skrapmärken.
Telefontid: måndag – fredag 9–13