Smycken på auktion just nu
Rey Urban, armband, silver
Stämplad RU, Silversmeden Rey Urban, Stockholm 1962. Längd 18,5 cm. Bredd ca 28 mm. Vikt 96 gram.
Bruksslitage. Repor.