Smycken på auktion just nu
Diamant 0,26 ct, River/Vvs enligt gravyr. 18K vitguld. Stämplad GK, Ge-Kå Rolf Kaplan Ab. Stockholm 1978. Storlek 17/53. Vikt 2,5 gram. Garantibevis från Safir medföljer
Obetydligt ytslitage.