SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Italien.

Två kulor av svart marmor med två glasskivor. Höjd ca 27, ca 105,5 x 105,5cm.

Bruksslitage. Glas med smärre nagg.

Utropspris
4 000 SEK