Design på auktion just nu
Slipad dekor, höjd 18 cm
Repor. Obetydligt ytslitage.
Konst och design 1880-1990 Val St Lambert utställningskatalog Bank Bryssel Lambert juni 1990 - Sid 48 Katalognummer 87