Möbler på auktion just nu
Fanerat med mahogny. På trissor av mässing. Två fällbara klaffar. Längd (33+63+33) 129. Bredd 120. Höjd 75. Fyra iläggsskivor à 50 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador.
Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.