Litografier signerade daterade och numrerade 198/250 samt 220/250, bildyta 15x20,5 cm vardera
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
1 800
158
168
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
13 maj 21:00
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
13 maj 21:00
1 700 SEK
13 maj 20:57
1 600 SEK
13 maj 7:52
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 maj 7:13
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 maj 14:22
1 300 SEK
12 maj 6:19
1 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
11 maj 22:25
1 100 SEK
10 maj 8:53
1 000 SEK
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag: