Samlarföremål på auktion
Framtaget för Björn Borg. Längd 68,5 cm, vikt 387 gram, osträngat. Certifikat signerad av Björn Borg medföljer.
Slitage.
Framtaget för Björn Borg.Björn Borg.Tränaren Lennart Bergelin.Därefter i arv till hans son Niclas Bergelin.