Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Din order kommer att iordningställas inom 2-5 dagar efter att transporten är bokad. Du kommer att få ett meddelande per mail, telefon eller sms när ditt objekt är på väg. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.
"Mermaid 18, Weeki Wachee, FL 2007"
Signerad Michael Dweck och numrerad 5/5 a tergo. C-print, perspex, bildyta 108 x 136 cm.
Bildyta 108 x 136 cm.
Michael Dweck har bland annat ställt ut på: Paris Photo, 2004 och 2007. Art Paris 2008, 2009, 2010. Staley-Wise Gallery, New York, 2008 och 2010.
Han är bland annat representerad i samlingarna på The Museum of Modern Art i New York.