Ceramics at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
LOCKURNA, porslin, Meissen, 1800-/1900-tal.
Balusterformad med reliefekor av kvinna med blomsterkorg samt frukter och blommor. Genombrutet lock. Höjd 65 cm.
Flertal skador och lagningar. Nagg. Sprickor.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.