Collectibles at auction right now at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Imperial Tie fighter i Star Wars kartong. Kartonginserts, bruksanvisning och booklet medföljer. Klistermärken påsatta. Höjd ca 23 cm.
Kartong med tejprester och smärre pappersskador. Slitage och mindre veck och bristningar.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.