Fashion at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Hundmotiv i botten med förgyllda kanter. Märkt Hermès - Paris samt Made in France. Längd ca 20 cm, bredd ca 16 cm, höjd ca 4 cm.
Obetydlig slitage.
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.