Ei yhteyttä palvelimeen
184
70353

SYBORD.

Lähtöhinta
5 000 - 8 000 SEK
454 - 727 EUR
483 - 773 USD
Vasarahinta
6 600 SEK
Tietoa ostamisesta
SYBORD.

Sengustavianskt. Fanerat med mahogny och lönn. Ovalt på raka ben med fotkryss. Låda i sargen. Inläggningar av meanderbård och stjärndekor. Längd 72,5, bredd 49, höjd 79 cm.

Lagningar, senare fotkryss, fottrissor saknas.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

833. Anders Zorn, "Delsbostintan".
Lähtöhinta
1 000 000 - 1 200 000 SEK
Tarjoushistoria
900 000

SEK
tarjouksesi
Reilu varoitus
880 000

SEK
tarjouksesi
860 000

SEK
tarjouksesi
Reilu varoitus
840 000

SEK
tarjouksesi
820 000

SEK
tarjouksesi
800 000

SEK
tarjouksesi
780 000

SEK
tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
900 000 SEK