Tämän tietokannan taideteokset ovat tekijänoikeudella suojattuja, eikä niitä saa kopioida ilman oikeudenhaltijoiden lupaa. Teokset kopioidaan tässä tietokannassa Bildupphovsrättin lisenssillä.
Monogramsignerad FW och daterad 06. Plast längd 23,5, höjd 11,5 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Donerad av konstnären.
Muut tiedot
En av fem stycken.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui