Ceramics at auction right now
See all objects at our auctions
Discover our theme auctions
Become a customer and start bidding
Read about our results
Do you have items you want to sell?
Krubba av trä. 65 x 30 x 35 cm. 12 figuriner av keramik. Höjd 3-21 cm.
Smärre slitage. Jesus med nagg på gloria. En av de vise männen med omfattande sprickor. Lamm med lagat öra.
AsiakaspalveluOlethan yhteydessä asiakaspalveluumme, mikäli sinulla on kysymyksiä liittyen kuljetukseen, maksuun tai muihin asioihin.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10
Kirjautuminen epäonnistui teknisistä syistä. Tarkista ystävällisesti että laitteesi nettiyhteys toimii.
Yritä ystävällisesti uudelleen ja ota yhteyttä Asiakaspalvelu jos ongelma ei poistu.