Ei yhteyttä palvelimeen
69
197598

A pair of Hans Wegner easy chairs by Carl Hansen, Denmark, 1950's.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
363 - 545 EUR
386 - 580 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tietoa ostamisesta
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Ek, svart klädsel. Brännmärkta: DESIGN HANS J WEGNER MADE IN DENMARK BY CARL HANSEN & SON ODENSE DENMARK.

Slitage, en med fanerskada, klädsel sekundär. (2)

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

883. Gustaf Fjaestad, Ski Tracks in the Afternoon Sun.
Lähtöhinta
400 000 - 500 000 SEK
Tarjoushistoria
420 000

SEK
tarjouksesi
400 000

SEK
tarjouksesi
390 000

SEK
tarjouksesi
380 000

SEK
tarjouksesi
370 000

SEK
tarjouksesi
360 000

SEK
tarjouksesi
350 000

SEK
tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
420 000 SEK