Signerad Sandels och daterad 1915. Duk 37 x 45 cm.
Näyttelyt
Vandringsutställning under 1999-2000. Prins Eugens Waldemarsudde, Norrköpings Konstmuseum, Göteborgs Konstmuseum, Bohusläns Museum, Uddevalla.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui