Förgylld och bronserad. Dekor av ymnighetshorn och krönande bandrosett. Vitlackerad urtavla märkt "Olof Björkman Jönköping". Höjd 78, bredd 50 cm. Pendel och nyckel medföljer.
Dekorlagningar.
×
Log in
Could not log in
Bukowskis uses cookies to facilitate user login. Please activate cookies for the domain www.bukowskis.com and try again.